en

Gastronómia

Humno Paseky

Ak máte chuť na niečo iné ako halušky, ste tu správne. Vo vynovenej reštaurácii HUMNO na Pasekách vás čaká nové letné menu, z ktorého si vyberie určite každý. Reštaurácia má kapacitu 80 miest a interiér reštaurácie je vhodný aj na usporiadanie či už rodinných osláv alebo firemných teambuidingov, kde vám radi zabezpečíme a pripravíme na mieru aj kompletný doplnkový program. Kapacitu interiéru je možné rozšíriť o priestor zastrešenej terasy. Samozrejmosťou je príjemná otvorená letná terasa. Otvorení sme pre vás denne od 10:00 do 19:00.

Reštaurácia Panoráma

Po vyvezení kabínkovou lanovkou do Snilovského sedla (1 492 m.n.m.) sa dostanete do reštaurácie Panoráma s veľkou terasou, kde si pri dobrej káve môžete vychutnať krásne pohľady na hrebeň Malej Fatry a Veľký Rozsutec.

Bufet Terasa

V dolnej stanici kabínkovej lanovky vedľa pokladne sa môžete občerstviť v bufete Terasa s detským ihriskom. V ponuke máme dobrú kávu, limonády, čapované pivo alebo niečo menšie na zahryznutie.

Kóta 1000

V hornej stanici sedačkovej lanovky Paseky nájdete legendárny bar KÓTA 1000. Jeho názov odkazuje na nadmorskú výšku, v ktorej sa nachádza. ,,Lepšie raz zažiť ako 1000x počuť“.

Vrátna chutí každému

Počas letnej sezóny máme v stredisku Vrátna otvorené 4 prevádzky: reštaurácia Humno Paseky, reštaurácia Panoráma v Snilovskom sedle, bufet Terasa pri kabínke na Chleb a bar Kóta 1000 v hornej stanici Paseky. V zime pribudnú do nášho gastro portfólia obľúbené Kafečko a bufet Kačena.

Chutné domáce limonády
Nové letné menu v Humne
Letné drinky
Favorit nášho menu – burger s trhaným mäsom