Mapa strediska
Live kamery
Sneh a počasie
Cenník skipasov
  • Predpredaj skipasov spustený do 30.4.2019!
25
feb
Slovnaft
Ako sme si mohli všimnúť Slovnaft dostáva novú tvár. Novšiu, krajšiu, kvalitnejšiu tvár, ktorú budú prezentovať aj u nás vo Vrátnej!
Dňa 25.2.2017 to vo Vrátnej vypukne! Nebude chýbať ani maskot psík Slovnaftu a príde aj v živej podobe.
Počas spomínaného termínu sa môžete tešiť na rôzne súťaže, akcie v stredisku ale hlavne sa môžete tešiť na množstvo zábavy v stredisku.

Načerpajte sily priamo na svahu spolu so Slovnaftom!

 Zastavte sa priamo na lyžiarskom svahu v Slovnaft stánku na kvalitnú čerstvo zomletú kávu, nechajte sa zlákať vôňou práve upečených koláčikov, vychutnajte si hot dog s podielom mäsa až 98%, prípadne využite možnosť ochutnať vybrané produkty zo sortimentu Naše najlepšie. Čakať na vás budú domáce dobroty v podobe paštét, rôzne teriny, syry, lekváre a mnoho iných produktov.

 Pripravené sú aj koleso šťastia a kupóny pre členov BONUS klubu, s ktorými môžete získať až 300 bonusových bodov naviac. Stačí sa zastaviť v sieti čerpacích staníc Slovnaft a nakúpiť produkty zo sortimentu Naše najlepšie alebo Fresh Corner. Ak ešte nie ste členmi BONUS klubu, BONUS kartu získate priamo na svahu a môžete hneď užívať výhody, ktoré vernostný program prináša.

 Popri tom sa odfoťte na svahu so svojimi kamarátmi, alebo si spravte selfie s maskotom bernardínom a niektorým z produktov Fresh Corner, označte fotku #spolunasvahu a zdieľajte ju na sociálnej sieti Facebook či Instagram. Každý mesiac, až do marca, hráte o palivové karty v hodnote 50€.

 Aby ste mali prehľad o súťažiach a aktivitách, staňte sa fanúšikom Slovnaftu na Facebooku a Instagrame. Dozviete sa o všetkom, čo sa práve deje a čo sa chystá.

Galéria k članku

  • Predpredaj skipasov spustený do 30.4.2019!

Podujatia a eventy

Nie sú plánované žiadne podujatia

© 2019, Vrátna - Free Time Zone
Powered by KreativGang, designed & developed by GoodRequest