Mapa strediska
Live kamery
Sneh a počasie
Cenník skipasov
  • Predpredaj skipasov spustený do 30.4.2019!
12
apr
Zimná sezóna vo Vrátnej 2015/2016
Zimná sezóna je za nami. Počas zimnej sezóny sa vo Vrátnej toho stalo naozaj veľa. Podarilo sa nám usporiadať nové podujatia, verejné preteky a iné. No to hlavné je, že do Vrátnej ste k nám zavítali práve VY! Ďakujeme Vám, za priazeň počas sezóny no hlavne ďakujeme za to, že ste rozhodli stráviť svoj voľný čas. Dúfame, že ste sa u nás zabavili, oddýchli, zalyžovali, zažili niečo nové, utužili rodinné vzťahy. Len vďaka Vám máme motiváciu pracovať na tom, aby sme Vám priniesli čo najlepšie služby. Lebo len vtedy keď sa cítite u nás čo najlepšie si môžeme povedať, že sme aj my sme odviedli dobru prácu. 
Taktiež by sme chceli poďakovať spoločnostiam, ktoré s nami spolupracovali počas zimnej sezóny a dotvárali tak zábavu v celom stredisku sú to napríkladPernod Ricard FRICKObrothers Top hostesky Foto-budka.sk Galimex s.r.o. Škoda Slovnaft SNOW.CZ - lyže, lyžování, skialp, telemark Sled Dogs Snowskates Official Hotel*** Boboty Café Bar Paseky Združenie turizmu Terchová
ĎAKUJEME! Tešíme sa na Vás aj počas letnej sezóny. Pre skvalitnenie služieb v našom stredisku Vás poprosíme o vyplnenie krátkeho dotazníka. Vopred ďakujeme za Váš Čas.

  • Predpredaj skipasov spustený do 30.4.2019!

Podujatia a eventy

Nie sú plánované žiadne podujatia

© 2019, Vrátna - Free Time Zone
Powered by KreativGang, designed & developed by GoodRequest