Mapa strediska
Live kamery
Sneh a počasie
Cenník skipasov
  • VYHRAJ AUDI Q5 NA VÍKEND S PLNOU NÁDRŽOU🚐
22
nov
Staň sa členom nášho skvelého tímu

Chceš sa stať členom nášho tímu v lyžiarskom stredisku Vrátna? Máme pre Vás nasledovné voľné pracovné pozície:

1. STANIČNÝ PRACOVNÍK LANOVEJ DRÁHY

       Popis práce: zamestnanec zabezpečuje v staniciach bezpečný a plynulý príchod a odchod cestujúcich a ich nastupovanie a vystupovanie z vozňov, prípadne obsluhuje príslušne ovládače inštalované na staniciach lanovej dráhy. V mimosezónach sa zamestnanec zúčastňuje na opravách a údržbách lanových dráh, lyžiarskych vlekoch a techniky nachádzajúcej sa v lyžiarskom stredisku. V prípade poruchy na dopravnom zariadení alebo príčinou nepriaznivého počasia, kedy nie je možné pokračovať v prevádzke sa zamestnanec aktívne zúčastňuje na záchranných akciách – evakuácia osôb z vozňov pomocou zlaňovacieho zariadenia.
Požadované vzdelanie: úplne stredné odborné vzdelanie v učebnom alebo študijnom odbore elektrotechnického, strojného alebo dopravného zamerania.
Požiadavky na zamestnanca: vstupná zdravotná prehliadka, vodičský preukaz skupiny B, jazykové znalosti vítané, samostatnosť, zručnosť, práca v kolektíve. 
Druh pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer.
Nástup: 12.12.2016.

    2. ÚDRŽBÁR ELEKTRICKEJ ČASTI LANOVEJ DRÁHY

Popis práce: zamestnanec zodpovedá za bezpečný a spoľahlivý chod zariadenia a dopravy lanovej dráhy. Vykonáva kontrolu správnej funkčnej činnosti elektrických častí zabezpečovacieho, ovládacieho a signalizačného zariadenia lanovej dráhy.
Požadované vzdelanie: úplne stredné odborné vzdelanie v učebnom alebo študijnom odbore elektrotechnického zamerania.
Požiadavky na zamestnanca: vstupná zdravotná prehliadka, vodičský preukaz skupiny B, jazykové znalosti vítané, samostatnosť, zručnosť, práca v kolektíve.
Druh pracovného pomeru:
trvalý pracovný pomer.
Nástup: 12.12.2016
.

3. POKLADNÍK/POKLADNÍČKA - BRIGÁDNIK

      Popis práce: zamestnanec, ktorý zodpovedá za predaj lístkov/skipasov a podáva potrebné informácie cestujúcim na lanových dráhach a vlekoch.
Požadované vzdelanie: úlplné stredne odborne vzdelanie s maturitou. zamestnanec, ktorý zodpovedá za predaj lístkov/skipasov a podáva potrebné informácie cestujúcim na lanových dráhach a vlekoch.
Požiadavky na brigádnika: aktívna práca s PC, znalosť AJ alebo Nj (aktívne), komunikatívnosť, práca s ľuďmi, práca je vhodná pre vysokoškoláka.
Druh pracovného pomeru: dohoda o vykonaní práce študenta.
Nástup: 12.12.2016.
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite svoj životopis na mailovú adresu mihovap@vratna.sk.
Kontaktná osoba: Ing. Petra Mihová
Tel. číslo: 0903 266 550
Mail: mihovap@vratna.sk

Tešíme sa na nových kolegov :)

  • VYHRAJ AUDI Q5 NA VÍKEND S PLNOU NÁDRŽOU🚐

Podujatia a eventy

Nie sú plánované žiadne podujatia

© 2017, Vrátna - Free Time Zone
Powered by KreativGang, designed & developed by GoodRequest