Mapa strediska
Live kamery
Sneh a počasie
Cenník skipasov
  • Predpredaj skipasov spustený do 30.4.2019!
23
jan
Hybaj na svah! vol.2

Vo Vrátnej sa snažíme rozprúdiť zábavu správnym smerom. Po oficiálnom otvorení zimnej sezóny sme sa rozhodli, že si názov akcie ponecháme a pokúsime sa ju rozšíriť. V Sobotu 23.01.2016 sa konalo druhé pokračovanie podujatia z názvom Hybaj na svah! Podujatie bolo smerované pre dospelých no nezabúdli ani na našich najmenších. Počas dňa si deti mohli vyskúšať postavenú trať v na zjazdovke pri vleku Leitner. 

Cez víkend (23.01.-24.01.2016) mohli súťažiť aj dospelý. Súťaž bola veľmi jednoduchá a človek pri nej môže dať von celotýždňový stres. Lámali sme snowboard. No nelámali sme ten Váš. Súťaž organizovala spoločnosť NANO snowboard, ktorá sa postarala o túto skvelú zábavu. 

Ku správnej atmosfére patrí aj živá hudba. Preto nás zabával počas celého dňa skvelý Dj Frisko Brothers. Podujatie pokračovalo aj počas večerného lyžovania. Pre našich verných lyžiarov bol pripravený bezplatný Skibus. Skibus Vás priviezol na večerné lyžovanie a odviezol aj naspäť do Žiliny na skvelú after Party do Atrium Restaurant Žilina, kde zábava pokračovala. 

Pripravili sme pre Vás dúfame, ten správny recept na nezabudnuteľný zimný zážitok.

Galéria k članku

  • Predpredaj skipasov spustený do 30.4.2019!

Podujatia a eventy

Nie sú plánované žiadne podujatia

© 2019, Vrátna - Free Time Zone
Powered by KreativGang, designed & developed by GoodRequest