Mapa strediska
Live kamery
Sneh a počasie
Cenník skipasov
  • Predpredaj skipasov spustený do 30.4.2019!
9
jan
Hybaj na svah!

Zima nám tento rok nepriala no vďaka pracovitému tímu ľudí vo Vrátna free time zone sa nám podarilo behom pár dni zasnežiť a spustiť prevádzku na Pasekách. To bol aj dôvod, prečo sme sa rozhodli oficiálne otvoriť zimnú sezónu v našom lyžiarskom stredisku. Akcia dostala zvučný názov Hybaj na svah! 

Konala sa dňa 09.01.2016 čo nám pripadlo na sobotu. Vďaka čomu prišlo množstvo ľudí, ktorí vytvorili úžasnú atmosféru v stredisku a zaplnili lyžiarske svahy na Pasekách. Paseky sú plne v prevádzke tzn. vlek Leitner, vlek Slovan a LD Paseky zabezpečovali hladký chod v stredisku. Hybaj na svah! nám vyšlo na výbornú. Boli pripravené súťaže pre našich najmenších ale aj pre dospelých. 

 

Deti mohli súťažiť v súťaži "Šusom", ktorá sa konala v detskom parku na Pasekách. Tieto preteky boli pre deti vo veku od 1 do 6 rokov a pre starších bola možnosť zúčastniť sa amatérskych pretekov v lyžovaní na Leitneri. Súťaž bola určená pre deti vo veku od 7 do 15 rokov. Deti boli úžasné a bavili sa pretekami, ukázali, že si lyžovačku naozaj užívajú a baví ich to. Pre dospelých sme pripravili náročnejšiu súťaž s  názvom "Šprint na Leitner" do tejto súťaže sa mohli prihlásiť súťažiaci od 16 rokov a viac. 

 

Súťaž bola jednoduchá no náročná na kondíciu. Pretekári museli vybehnúť 200 m na Leitneri v lyžiarkach, s lyžami v ruke. Po vybehnutí si obuli lyže a voľnom štýlom zlyžovali do cieľa. Bolo úžasne sledovať ako sa dospelí vedia baviť a akého majú súťaživého ducha. O zábavu sa počas celého dňa staral Dj Fricko Brothers  spolu so skvelými tanečníčkami s Hip Hop centra Žilina

 

Ďakujeme všetkým divákom, lyžiarom, súťažiacim, účinkujúcim. Taktiež veľké vďaka patrí spoločnostiam Becherovka, Absolut, ktoré sa postarali o vecné ceny v rámci súťaže pre dospelých. Vecné ceny do detských súťaži venovalo stredisko Vrátna free time zone. Ďakujeme vidíme na sa ďalšom podujatí!

Galéria k članku

  • Predpredaj skipasov spustený do 30.4.2019!

Podujatia a eventy

Nie sú plánované žiadne podujatia

© 2019, Vrátna - Free Time Zone
Powered by KreativGang, designed & developed by GoodRequest