Mapa strediska
Live kamery
Sneh a počasie
Cenník skipasov
  • Predpredaj skipasov spustený do 30.4.2019!
18
mar
Aká je prevádzka strediska počas mimosezóny?

Marec sa pomaly, ale isto preklopil do svojej druhej polovice a počasím nám už pomaly začína pripomínať skôr apríl. To, samozrejme, ovplyvnilo aj naše zjazdovky, na ktorých sa nestabilné počasie odráža najviac.

Mimosezóna je v plnom prúde a tomu je prispôsobená aj plánovaná prevádzka strediska. Počas týždňa vám budú stále k dispozícii Paseky, kde je v prevádzke štvorsedačka, vlek Leitner aj detský park.  Určite vás však zaujíma aj ako je plánovaná prevádzka v lokalite Chleb. Pokiaľ to dovolia poveternostné podmienky, Chleb bude k dispozícii v klasických prevádzkových hodinách od 9:00 do 15:30 hod.  Poludňový Grúň však bude v prevádzke už len počas víkendov. Ak by náhodou počasie zariadilo, že podmienky už nebudú vhodné, budeme vás informovať v piatok.

Je nám veľmi ľúto, že už musíme pomaly redukovať počet otvorených zjazdoviek. Napriek tomu sme však veľmi vďační, že zima nám dopriala veľa krásnych zasnežených dní. Vy si teda ešte užite jarnú lyžovačku a my sa pomaly ideme chystať na letnú sezónu...

  • Predpredaj skipasov spustený do 30.4.2019!

Podujatia a eventy

Nie sú plánované žiadne podujatia

© 2019, Vrátna - Free Time Zone
Powered by KreativGang, designed & developed by GoodRequest