en
Vrátna Paseky

Otvorenie letnej sezóny 2024

5.7.2024
Otvorenie letnej sezóny 2024

V piatok sviatok 5. júla 2024 otvárame letnú sezónu vo Vrátnej v lokalite Paseky. Pripravený je pestrý program pre rodiny s ďeťmi od 10,00 do 16,00 hod. 

Dožičte si spolu s nami poriadnu dávku zábavy – či už pri populárnej hre Cornhole spojenej s mini turnajom alebo pri skákaní na nafukovacích koníkoch (zapojiť sa môžu aj dospelí!). Deti milujú hľadanie pokladov, preto je pre bystré hlavičky pripravená pátracia hra so zašifrovanými odkazmi a sladkou odmenou na konci. Zo športových aktivít si môžete počas „otváračky“ vyskúšať aj bungee beh na otestovanie sily a dynamiky, či lukostreľbu. Svoje „nohy“ vám možno požiačia aj zábavný chodúliar.  A to nie je všetko! Najmenších čaká maľovanie na tvár, či zábavná fotobúdka, no svoje zručnosti priamo pred vaším zrakom predvedú aj profesionálni záchranári z Horskej záchrannej služby. V stánku Národného parku Malá Fatra sa dozviete množstvo zaujímavostí o živote v divokom lese. Z úplne iného súdka bude mini zraz VW retro vanov, ktoré si môžete zblízka prehliadnuť.

Počas tohto dňa a aj celého leta si u nás na Pasekách môžete vyskúšať a zabaviť sa na horských trojkolkách, mega trampolíne a vyskúšať svoje cyklo zručnosti v našom bikeparku s novou skill zónou. Novinkou tohto leta bude tubing a bungee trampolína.

K dispozícii je celé leto aj naša reštaurácia HUMNO s novým letným menu. 

Tešíme sa na vás!

Novinky z Vrátnej priamo do vašej e-mailovej schránky

Nezmeškajte novinky, podujatia z Vrátnej a prihláste sa do nášho newslettera.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Ďalšie články

Château Gbeľany
Publikované: 11. 07. 2024

Richard Můller v Château Gbeľany

Zážitkový koncert v nádhernom prostredí, ktorý by ste si nemali nechať ujsť.

Zistiť viac
Terchová
Publikované: 11. 07. 2024

Jánošíkove dni

Obľúbený folklórny festival v Terchovej začína 31. júla a bude trvať 5 dní.

Zistiť viac
Humno Paseky
Publikované: 05. 07. 2024

Sobotný čil s DJ / Humno – Paseky

Príďte si po turistike alebo len tak vychutnať atmosféru letného poobedia s dobrým drinkom a jedlom z nášho nového letného […]

Zistiť viac